دانلود سریال فوق لیسانسه ها از شبکه 3 سوم سیما

دانلود سریال فوق لیسانسه ها از شبکه 3 سوم سیما قسمت اول 1 محصول 1398 اثری از سروش صحت , دانلود قسمت 1 اول سریال فوق لیسانسه ها از شبکه 3 سوم سیما با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4کا, دانلود از شبکه 3 سوم سیما قسمت اول سریال ایرانی فوق لیسانسه ها جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه از شبکه 3 سوم سیما

سریال فوق لیسانسه ها

دانلود سریال فوق لیسانسه ها

حالا چنین آدمی رفته و برای عده ای از دوستان ما کامنت هایی گذاشته مبنی بر اینکه من جواب مهدی آخرتی را در وبلاگ خانم فیاضی (یعنی من !) داده ام و ایشان از ترس تایید نکرده اند ! می خواهم بگویم کسی که آنقدر زعارت داشته باشد که کامنت های دیگران را تایید نکند اینقدر هم زعارت دارد که دروغ به این بزرگی را بگوید. دوست نامحترم شما هیچ کامنتی برای من و آقای آخرتی نگذاشته ای که جراتش را نداشته ای. حالا هم کامنت این آدم را که دوستانم برایم کامنت خصوصی کردند در زیر همین مطلب می گذارم: سلام الهه عزیزم این پیام و شاهین شکیبا برام گذاشت:

اسامی بازیگران متین ستوده, آتنه فقیه نصیری، رویا میرعلمی، بهنام تشکر، مهرداد ضیایی، علی استادی، حسین سلیمانی، کتانه افشاری‌ نژاد … و ترلان پروانه.

خلاصه داستان تصویربرداری «فوق لیسانسه ها» از ۲۴ فروردین ۹۸ آغاز شد. رضا جودی تهیه‌کننده «فوق لیسانسه‌ها» که پیش‌تولید آن را از اول اسپندماه ۹۷ شروع کرده و این روزها مشغول انتخاب بازیگر جدید برای بازی در این سریال است، گفت: با پایان کار سروش صحت، پیش‌تولید سریال «فوق لیسانسه‌ها» از اول اسفندماه شروع شده و آقای صحت این روزها مشغول نگارش طرح جدید این مجموعه است/ تمامی بازیگران دو فصل «لیسانسه‌ها» در «فوق لیسانسه‌ها» ایفای نقش می‌کنند. البته با توجه به تغییرات فیلم‌نامه، چند شخصیت جدید نیز به کار افزوده می‌شوند که این روزها مشغول انتخاب آن‌ها هستیم.

زمان پخش در شبکه نمایش خانگی 17 آبان 98

فوق لیسانسه ها به روایتی فصل سوم لیسانسه ها نیز می باشد!

کاگردان یعنی آقای صحت بنحوی زیرکانه موفق شد که با بهره گیری از محبوبیت فصل اول و کمک گرفتن از برخی تکنیک های کمدی طنز سیاسی به شدت با واکنش مثبت از سوی مخاطبین مواجه شد. ساخت فصل سوم نیز از فروردین ۹۷ کلید خورد و از جمعه همین هفته روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت. یک تغییر و تحولی که در این سری از لیسانسه ها رخ داده است، خروج بهنام تشکر در نقش پلیس در این سریال است که جای خود را به بازیگر دیگری داده است.


.

فوق لیسانسه ها foghelisanseha تهیه‌ کننده:؟ |نویسنده و کارگردان:سروش صحت سال ساخت: 97 |پخش: 98 |پخش کننده: کول دانلود

  

دانلود فوق لیسانسه ها


/ 0 نظر / 22 بازدید