مدل شومیز و بلوز حریر و گیپوری مجلسی، مدلهای جدید 2019

لباس های زنانه و دخترانه دارای تنوع و گستردگی خیلی زیادی هستند و میشه گفت تقریبا برای هر موقعیت و مناسبتی که قرار هست در ان حضور داشته باشند، میتونن یک انتخاب متفاوت و عالی از بین مدل های مختلف لباس زنانه و دخترانه داشته باشند و استایلی منحصر به فرد برای خودشون ایجاد کنند.

در ادامه با زیبامون دات کام همراه باشید و نمونه های جدیدی از بلوز و شومیز دخترانه، زنانه و بچه گانه رو ببینید و از این مدل های جذاب برای داشتن یک استایل عالی و منحصر به فرد ایده بگیرید.


بلوز و شومیز چیست؟

بلوز نوعی لباس گشاد است که در گذشته برای پوشش بالاتنه توسط کارگران، دهقانان، هنرمندان، زنان و کودکان پوشیده می‌ شد، گفته می ‌شود. این لباس به گونه‌ای بود که در کمر به وسیله تسمه یا کمربند بسته می‌شد و حالت شل و اویزان به خود می گرفت. امروزه بلوز عموماً برای لباس زنان کاربرد دارد اما برای بعضی از لباس‌های مردانه گشاد و لباس‌های نظامی نیز به کار برده می‌شود.

این بلوزها معمولا از پارچه های مختلف با طرح و رنگ متفاوت طراحی و دوخته می شود تا برای تمام سلیقه ها، یک انتخاب خوب و عالی وجود داشته باشد.

بلوزهای حریری یکی از انتخاب هایی هستند که معمولا برای دورهمی های دوستانه، مناسبت های خاص، استفاده روزمره و ... گزینه مناسبی هستند و اگر با شلوار جین، دامن بلند یا کوتاه ست شوند، استایل ظریف و جذابی رو برای خانم ها ایجاد میکنن.

البته این سبک از لباس ها میتونن انتخاب مناسبی هم برای زیر مانتو و پالتو ها نیز باشند و به گونه ای تکمیل کننده استایل روزمره خانم ها نیز محسوب می شوند.

برای مشاهده جدید ترین مدل های بلوز حریری و شومیز دخترانه، زنانه و بچه گانه بر روی نوشته آبی رنگ کلیک کنید و با ایده گرفتن از این مدل های جدید و جذاب، استایل منحصر به فرد و خاصی رو برای خودتون ایجاد کنید.


/ 0 نظر / 34 بازدید